Prouroda

close
Zapraszamy na Connected Hair 2024
Zapraszamy na Connected Hair 2024
obrazek

Connected Hair to nie tylko inicjatywa, to marzenie, które łączy świat fryzjerstwa męskiego i damskiego w jedno. W centrum tego projektu stoi Kamil Cesarski, wizjoner, który pragnie zrewolucjonizować branżę fryzjerską poprzez stworzenie społeczności, która łączy ludzi z otwartymi umysłami i kreatywnymi duszami.

Connected Hair to nie tylko wydarzenie, gdzie fryzjerzy spotykają się w jednym miejscu, ale przede wszystkim przestrzeń, w której mężczyźni i kobiety fryzjerzy mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracją. To projekt, w którym świeże spojrzenia na branżę tworzą nowe możliwości, a tradycyjne podejście łączy się z nowoczesnymi trendami.

Gościem specjalnym tegorocznego Connected Hair będzie Thaddeus Yayaseelan @THADDEUS.10 jeden z bardziej rozpoznawalnych fryzjerów w branży. Absolwent studiów Vidal Sassoon i autor absolutnego musthave czyli książki "The hair architecture" niezbędnego narzędzia edukacyjnego dla fryzjerów. Na scenie nie zabraknie polskich edukatorów i ludzi mających do powiedzenia dużo ciekawych rzeczy. Ten kto był na pierwszej edycji wie że nie żartujemy: to będzie wielki dzień i prawdziwa uczta dla fryzjera.

Kiedy? 12 lutego 2024

Gdzie? Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji

           ul. M. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

Zaczynamy o 12:00!