Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Prouroda

close
Krest

Kiedy Pat i Esther DiMarzio założyli Krest Products Corporation w 1958 roku, zaczęli od produkcji tylko jednego modelu grzebienia dla profesjonalnego przemysłu kosmetycznego w USA. Aby odnieść sukces, wiedzieli, że ten jeden grzebień musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów aby został zaakceptowany przez doświadczonych, ciężko pracujących, profesjonalnych stylistów. W rezultacie JAKOŚĆ stała się kamieniem węgielnym firmy, i pozostaje niezmieniona do dziś. Obecnie Krest jest nadal firmą rodzinną (w trzecim pokoleniu). Syn Pata i Esther, Rick DiMarzio (prezes) i wnuk, Dean DiMarzio (wiceprezes), kontynuują „TRADYCJĘ JAKOŚCI” ustanowioną przez założycieli.

Nasza hurtownia fryzjerska jest wyłącznym dystrybutorem marki Krest na Polskę. Cechą charakterystyczną grzebieni do włosów Krest jest obojętność chemiczna - nie absorbują roztworów sterylizujących, środków utrwalających i myjących oraz odpornością na długotrwałe działanie gorącego powietrza. Marka Krest oferuje grzebienie do strzyżenia, grzebienie do układania fal, grzebienie do strzyżenia maszynką i wiele innych.

Legendarna seria Krest Goldilocks jest znana fryzjerom w całej Polsce od ponad dwudziestu lat.

Sortuj:
keyboard_arrow_left
Strona 1 z 3
keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
Strona 1 z 3
keyboard_arrow_right