Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Prouroda

close
Jak dodać włosom objętości?
Jak dodać włosom objętości?
obrazek

 

 

   Fryzura bez objętości to problem, z którym borykają się posiadaczki cienkich i średniej grubości włosów. Wybawieniem jest niezawodny Proximus Volume Booster - kosmetyk, który pogrubia optycznie włosy, odbija je od nasady i nadaje fryzurze lekkości.

   Wystarczy przed przystąpieniem do suszenia rozpylić go u nasady włosów. Dzięki zawartości środków termoochronnych dodatkowo zabezpieczy pasma przed ciepłym strumieniem powietrza z suszarki. Aby wzmocnić działanie kosmetyku warto wymodelować włosy okrągłą szczotką mocno odbijając je od nasady. Idealna do tego celu będzie szczotka Termica Nano S (dostępna w 6 grubościach), specjalnie zaprojektowana do modelowania cienkich i średniej grubości włosów. Posiada ona otwory w kształcie rombu, skracające czas suszenia aż o 40%! Teraz wystarczy sięgnąć po lakier Designer marki Proximus aby utrwalić pożądaną fryzurę.

   Volume Booster zawiera również wiele składników odżywczych, dzięki czemu dodatkowo pielęgnuje włosy i sprawia, że są odżywione i pełne blsku.