Prouroda

close
Barbernight 2024 już wkrótce!
Barbernight 2024 już wkrótce!
obrazek

V edycja niezwykłego wydarzenia fryzjerskiego, odbędzie się 15 czerwca 2024 roku w malowniczym Gdańsku. To wyjątkowe wydarzenie z roku na rok przyciąga największe talenty z branży fryzjerskiej, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, stając się jednym z najważniejszych punktów spotkań dla profesjonalistów i entuzjastów pięknych fryzur.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa pod wieloma względami, a jednym z największych atutów jest obecność gwiazdy światowego formatu, Josha Lamonaca. Josh jest uznawanym na całym świecie barberem i edukatorem, którego umiejętności i wiedza inspirują tysiące fryzjerów męskich. Jego prezentacje nie tylko edukują, ale i zachwycają, pokazując nowe horyzonty w sztuce fryzjerstwa męskiego.

Podczas tego wyjątkowego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w konkursie na najlepszego edukatora "Show Master". To emocjonujące wyzwanie pozwoli uczestnikom zaprezentować swoje umiejętności i wiedzę przed jury oraz publicznością, dając szansę na zdobycie tytułu najlepszego edukatora w branży. Konkurs ten jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich talentów, wymiany doświadczeń i zdobycia uznania w środowisku profesjonalistów.

Nieodłączną częścią wydarzenia jest również scena "Friends", na której zaprezentują się barberzy z całej Polski. To unikalna przestrzeń, gdzie mistrzowie nożyczek i brzytwy dzielą się swoją pasją, technikami i stylami pracy. Scena ta jest dowodem na to, że fryzjerstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim sztuka i sposób na wyrażanie siebie. Każdy prezentowany pokaz to nie tylko demonstracja umiejętności, ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów i czerpania inspiracji.

Organizatorzy zapewniają, że V edycja tego wydarzenia fryzjerskiego w Gdańsku będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. To wyjątkowa okazja do świętowania piękna, kreatywności i pasji, która łączy wszystkich miłośników fryzjerstwa. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które z pewnością zostawi po sobie niezapomniane wrażenia i będzie inspiracją na długo po jego zakończeniu.

Kiedy? 15 czerwca 2024

Gdzie? Gdańsk Stary Maneż

         ul. Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk

Zaczynamy o 15:00!