Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Prouroda

close
Logowanie / rejestracja
Logowanie / rejestracja

 

 

Szanowny kliencie!

Pamiętaj, że podając nieprawdziwe dane lub podszywając się pod inne osoby lub podmioty gospodarcze podlegasz odpowiedzialności karnej z Art. 190a § 2 k.k. Podszywanie się pod inną osobę na różnego rodzaju forach internetowych, czy rejestrowanie się i składanie w formie elektronicznej różnego typu zamówień przy upozorowaniu, że pochodzą one od innej osoby niż składający zamówienie jest przestępstwem.

______________________

Rejestracja nowego klienta

Każdy odwiedzający stronę www.sklep.proximus.pl ma możliwość zarejestrować się jako osoba prywatna lub jako salon fryzjerski, zakładając swoje własne konto na naszym sklepie.

Rejestracja jako osoba prywatna uprawnia do:

  • korzystania z obowiązujących ofert promocyjnych
  • pozwala otrzymywać bieżące informacje o nowościach i akcjach promocyjnych
  • pozwala na śledzenie historii zamówień

Rejestrujemy się, wybierając z menu górnego ikonę "Twoje konto". Następnie w kolumnie "Jestem nowym klientem" zaznaczamy opcję "osoba prywatna" i wypełniamy formularz. Po wypełnieniu formularza wybieramy przycisk "Rejestracja". Każdy zarejestrowany klient otrzymuje maila z potwierdzeniem rejestracji jako klient sklepu autoryzowanego marki Proximus oraz unikalnym hasłem koniecznym do logowania.

Rejestracja jako salon jest zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli salonów fryzjerskich. Pozwala salonom:

  • otrzymywać bieżące informacje o nowościach, promocjach i aktualnościach
  • uprawnia do korzystania z akcji specjalnych, ofert promocyjnych
  • uprawnia do korzystania ze stałych rabatów przygotowanych wyłącznie dla salonów fryzjerskich
  • umożliwia otrzymywanie faktur vat do składanych zamówień
  • pozwala na śledzenie historii zamówień

Rejestrujemy się, wybierając z menu górnego ikonę "Twoje konto". Następnie w kolumnie "Jestem nowym klientem" zaznaczamy opcję "Salon" i wypełniamy formularz wprowadzając dane firmy zgodne z GUS lub KRS. Przy wypełnianiu formularza podajemy numer telefonu, który umożliwi nam właściwą weryfikację salonu. Po wypełnieniu formularza wybieramy przycisk "Rejestracja". Każdy zarejestrowany salon otrzymuje maila z potwierdzeniem rejestracji jako klient sklepu autoryzowanego marki Proximus i czeka na weryfikację operatora, która może trwać do 48 godzin. Po pozytywnym zweryfikowaniu klienta jako "salon", klient otrzymuje maila z informacją o pozytywnej weryfikacji i unikalnym hasłem do logowania.

______________________________

Logowanie klienta zarejestrowanego 

Każdy klient, który otrzymał e-maila z unikalnym hasłem logowania ma możliwość zalogowania się w naszym sklepie. Logujemy się, wybierając z menu górnego ikonę "Twoje konto". Następnie w kolumnie "Mam już konto" wpisujemy adres e-mail i nasze unikalne hasło, po czym wybieramy przycisk "Zaloguj się". 

Jeśli klient opuści stronę sklepu bez wylogowania się, zostanie automatycznie wylogowany przez system po upływie 30 min.